H97 ROBI RÓŻNICĘ

Zamówienia: +48 33 817 34 24/25

Z wyselekcjonowanych odmian Origanum vulgare-subsp. Hirtum (chemotyp H97)

Wytworzony został według tradycyjnych receptur z wyselekcjonowanych odmian oregano: subsp. Hirtum o handlowej nazwie H97. Zawiera wszystkie substancje aktywne w bardzo wysokim stężeniu. Zapewnia to najwyższą jakość preparatu Oregasept H97®. Oregasept H97® ma potwierdzoną skuteczność działania. Stężenie substancji aktywnych w preparacie Oregasept H97® jest bardzo dobrze przyswajalne, korzystne i bezpieczne dla zdrowia. Potwierdza to kilkuletia historia zastosowania preparatu Oregasept H97® w Polsce.

powrót

Wytwarzanie - produkcja

 

Oregano stosowane do produkcji olejku H97 pochodzi z unikalnego gatunku.

 

W rejonie Morza Śródziemnego spotkać można najlepsze szczepy tej rośliny z których wyselekcjonowano oregano najbogatsze w olejki eteryczne.

 

Ważna dla ostatecznego składu produktu jest metoda otrzymywania.

 

Oryginalny olejek z oregano H97 chemotyp hkt z wyselekcjonowanych odmian oregano H97 otrzymuje się w tradycyjnym, stosowanym od czasów antycznych, systemie destylacji parą wodną. Specyfika tego procesu pozwala na uzyskanie maksymalnej ilości aktywnych składników z zachowaniem ich cennych właściwości.

Aby uzyskać 2 kg olejku należy poddać destylacji aż 100kg rośliny. W związku z tym jest to olejek drogi i trudny do pozyskania jednakże jest bardziej wartościowy w porównaniu z olejkiem pozyskiwanym z powszechnie znanych odmian oregano.

 

Zaznaczyć należy, że oregano wykorzystywane do produkcji naszego olejku to nie to samo oregano, które możemy znaleźć na półce w supermarkecie, czy też rosnące w naszym przydomowym ogródku. Powyższe informacje potwierdzone są nie tylko doświadczeniem pokoleń, ale również wynikami licznych badań naukowych.

Olejek z oregano zawarty w oryginalnym Oregasepcie H97 wytwarzany jest przez firmę znaną z najwyższych standardów produkcji. Dla której jakość produktu i higiena procesu jego wytwarzania są wartościami, które mają zasadnicze znaczenie.

 

Każda partia gotowego produktu badana jest w specjalistycznym laboratorium i poddawana szczegółowej kontroli jakościowej. Wszystkie procesy produkcyjne i dystrybucyjne przeprowadzamy z najwyższą starannością w standardach HACCP, GMP, GHP * to dlatego dostarczamy Klientom produkty sprawdzone, najwyższej jakości, z pełną gwarancją.


 

*GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) czy HACCP (Analiza Zagrożeń i Krytyczne Punkty Kontroli – system rozpoznający, oceniający i kontrolujący zagrożenia istotne dla bezpieczeństwa żywności). Stosowanie się do zasad wymienionych systemów jest obowiązkowe i wymagane prawem w krajach UE.

zamów u nas Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń! Infolinia: 33 817 34 24/25

4 krople rozdzieńczone w ok. 1/3 szklanki płynu 2-3 razy dziennie

 

4 krople rozcieńczone w ok. 1/3 szklanki wody, soku pomidorowego, warzywnego lub herbaty. Stosować 2-3 razy dziennie. Dobrze rozmieszać. Ze względu na swój charakterystyczny, intensywny smak, olejek może powodować wydzielanie śliny. Stosować rozcieńczony. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.

 

Ponadto można stosować z różnymi sokami, między innymi: marchwiowym, brzoskwiniowym, morelowy, gruszkowym lub jogurtem naturalnym, maślanką, serkiem homogenizowanym lub ziarnistym.